Nasza działalność opiera się na wyspecjalizowanej produkcji płatków owsianych, ryżowych i jęczmiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokogatunkowych kasz jęczmiennych oraz obróbce grochu żółtego konsumpcyjnego. Importujemy ryż z różnych stron świata, poszukując jego najlepszej jakości.
kasza

Ryż

Najpopularniejszym gatunkiem ryżu na świecie jest ryż biały długoziarnisty. Jest produktem bezglutenowym, lekkostrawnym i niskokalorycznym. Posiada wyraźny smak i doskonale współgra z wieloma produktami..

Kasza

Najpopularniejszą kaszą w kuchni polskiej jest kasza jęczmienna. Otrzymuje się ją z jęczmienia. W zależności od stopnia rozdrobnienia ziaren wyróżniamy: pęczak, kaszę grubą, średnią i drobną oraz perłową.

Fitness

Otręby pszenne i otręby owsiane zawierają błonnik roślinny. Można je spożywać jako dodatek do mleka, jogurtów, sałatek. Doskonale chronią przed nadwagą, powodują obniżenie cholesterolu w organizmie człowieka.

Catering

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy duże opakowania o wadze 3,5 i 5 kg. Opierając się na długoletnim doświadczeniu w branży spożywczej, wytwarzamy nasze produkty z najlepszych surowców.